Prednášajúci

Mgr. Soňa Bobeková

Riaditeľka SAM, lektorka národných kurzov Montessori pedagogiky pre vek 3 – 6 rokov.
Je absolventkou Filozofickej fakulty Univerzity Komenského, odbor Slovenský jazyk – Francúzsky jazyk, pedagogický smer. Učila 7 rokov na ZŠ v Bratislave.
V roku 1993 zriadila súkromnú základnú školu s materskou školou na Zlatohorskej ulici v Bratislave, ktorú viedla až do roku 2006.
V roku 1998 založila občianske združenie Slovenská asociácia Montessori s účelom všestrannej podpory Montessori pedagogiky na Slovensku.
Od roku 2010 sa venuje lektorovaniu kurzov Montessori pedagogiky pre vek 3 – 6.
Je absolventkou Montessori kurzu v Kladne (2002), Montessori kurzu v Bratislave (2003), kurzu Respektovat, být respektován (2009).

V rokoch 2010 – 2012 sa zúčastnila  Montessori kurzu s ťažiskom pre predškolský vek v Montessori Akademie, Wien,  vedenom Saskiou Haspel a Christiane Salvenmoser.
Od mája 2015 je účastníčkou Montessori kurzu AMI pre vek 3 – 6 rokov v Prahe vedenom fínskou lektorkou Elinou Rautasalo, riaditeľkou Montessori tréningového centra v Maria Montessori Institute v Londýne.

Nech vám nič neujde!

Prihláste sa do nášho newslettera a dostávajte emailom aktuálne informácie o konferencii, o jednotlivých témach a ďalších informáciách.