Prednášajúci

Mgr. et Mgr. Milan Studnička

Mgr. et Mgr. Milan Studnička

Reprezentoval ČR na Zimných olympijských hrách v Salt Lake City 2002 v jazde na boboch, má niekoľko medailí z majstrovstiev ČR (v 6 rôznych športoch), má medaile aj z ME i MS. V roku 2002 dokončil magisterské jednoodborové štúdium na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Karlovej, v roku 2005 dokončil program celoživotného vzdelávania na Filozofickej fakulte Univerzity Palackého a stal sa kvalifikovaným lektorom vzdelávania dospelých v ČR a SR. V roku 2014 dokončil magisterské štúdium psychológie na Filozofickej fakulte Univerzity Palackého.

Mimo iného je účastníkom päťročného daseinsanalytického psychoterapeutického výcviku a taktiež absolvoval mnoho vzdelávacích kurzov zameraných na komunikáciu, koučing a osobný rozvoj. V súčasnosti má svoju psychologickú prax so zameraním predovšetkým na komunikáciu s deťmi. Prednáša tiež vo firmách po celej ČR o práci so stresom, pripravuje semináre pre rodičov o rozdielnom prístupe k výchove chlapcov a dievčat. Spolupracuje s Českou úniou športu aj s jednotlivými športovými zväzmi na prednáškach pre trénerov.

Je spoluautorom knihy Každá bolesť má svoju príčinu. Podiela sa tiež na činnosti vzdelávacieho portálu www.dovychovat.cz

Nech vám nič neujde!

Prihláste sa do nášho newslettera a dostávajte emailom aktuálne informácie o konferencii, o jednotlivých témach a ďalších informáciách.