Prednášajúci

Dr. Alexandra Semjonova, MD, PhD.

Dr. Alexandra Semjonova, MD, PhD.

Vedecký doktor v detskom lekárstve. Špecializačný titul v Prevencii Detského Orálneho zdravia získala v na Univerzite v Miláne, kde pôsobí od roku 2007. Titul PhD získala na Fakulte Sv. Alžbety v Bratislave. Master in Scientific Medicine Marketing & Managment, Master v Allergologii a v ORL Citologii. Postgraduálny diplom v Alimentácii v detskom veku.

Špecialista na odontostomatologických vedách a prevencii, v orálnej a maxilárnej patofyziológií v ranom detskom veku, v oblasti alimentácie a výživy v detskom veku. Zameriava sa na karyológiu s osobitným zreteľom na implementáciu aktuálnych smerníc v oblasti preventívneho detského lekárstva. Prednáša na 1.st level Master of Advanced Technologies v oblasti stomatologických vied na Univerzite La Sapienza v Ríme. Viceprezidentka a vedecká riaditeľka talianskej spoločnosti pre perinatológiu. Head Editor talianskeho časopisu.

Nech vám nič neujde!

Prihláste sa do nášho newslettera a dostávajte emailom aktuálne informácie o konferencii, o jednotlivých témach a ďalších informáciách.